Наукова школа доктора фізико-математичних наук, професора

Кіпніса Леоніда Абрамовича

Напрямок школи«Дослідження механіко-математичних моделей процесів початкового руйнування деформівних твердих тіл».

У цьому напрямку співробітники школи проводять дослідження, які відносяться до таких проблем:

-       розрахунки зон передруйнування в кінцях тріщин і в кутових точках у рамках моделей з лініями розриву переміщення;

-       гранична рівновага пружних тіл з тріщинами, що зародилися в кутових точках;

-       аналіз поведінки напружень біля кутових точок складної структури у пружних тілах.

Результати досліджень співробітників школи опубліковані у провідних вітчизняних наукових журналах та за кордоном (у тому числі в академічних журналах і журналах, які включені до міжнародних наукометричних баз).

Серед співробітників школи 1 доктор і 4 кандидати фізико-математичних наук.

Керівник школи Кіпніс Л.А. – член Національного комітету України з теоретичної та прикладної механіки, член Європейського товариства з цілісності конструкцій (European Structural Integrity Society), організатор Уманського осередку Українського товариства з механіки руйнування матеріалів, що діє при НАН України. Його наукові дослідження присвячені задачам механіки руйнування. Автор понад 130 праць у цій галузі, більшість з яких опублікована у провідних вітчизняних наукових журналах та за кордоном.

Професор Кіпніс Л.А. нагороджений почесною грамотою МОН України, нагрудними знаками «За наукові досягнення» і «Відмінник освіти України» МОН України.

Науково-методичні семінари

Рейтинг користувача:  / 0