Дружня зустріч присвячена 100-річчю видатного українського математика Й.І. Гіхмана

26 травня 2018 р. на базі факультету фізики, математики та інформатики відбулася дружня зустріч між викладачами кафедри вищої математики та методики навчання математики та учасниками Міжнародної наукової конференції “Modern Stochastics: Theory and Applications. IV”, яка присвячена 100-річчю видатного українського математика Й.І. Гіхмана. Ініціатором такої зустрічі виступила доктор фізико-математичних наук, професор завідувач кафедри теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики, механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юлія Степанівна Мішура. Гостів зустрічали декан факультету доц. Тетяна Махомета та доц. Тетяна Поліщук, які провели гостей університетом. Учасники конференції передали на кафедру вищої математики та методики навчання математики наукову на навчально-методичну літературу, яка може бути використана у фундаментальній підготовці майбутніх учителів математики. Неабияке враження на учасників конференції справила екскурсія до НВЦ «Планетарій» на базі факультету фізики, математики та інформатики, організована доктором педагогічних наук, професором кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання УДПУ Ігоря Ткаченка. По завершенню зустрічі всі учасники відвідали місце де розміщено пам’ятну дошку про видатного уманчанина – математика із світовим ім’ям. Всі учасники відзначили сприятливу атмосферу, змістовний формат дружньої зустрічі заходу та висловили сподівання на подальшу співпрацю.