З 5 по 9 листопада було проведено тиждень математики, протягом якого відбулося багато різноманітних заходів

З 5 по 9 листопада на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету було проведено тиждень математики, протягом якого відбулося багато різноманітних заходів.

5 листопада пройшов І етап олімпіади з математики серед студентів факультету фізики, математики та інформатики.

Призові місця розподілилися наступним чином:

ІІ місцеДзяловська Світлана (23 група)

ІІ місцеКабанюк Тетяна (23 група)

ІІІ місцеДенисюк Катерина (21 група)

ІІІ місцеЮрченко Наталія (23 група)

6 листопада тиждень математики продовжився турніром зі гри в шахи та шашки.

У напруженій та непоступливій боротьбі перемогу здобув

студент 24 групи – Осіпенко Володимир.

В четвер 8 листопада, збірна студентів факультету тріумфувала в інтелектуальній грі “ЩО? ДЕ? КОЛИ?”, здобувши перемогу з рахунком 6:3 над викладачами кафедри вищої математики та методики навчання математики.

7 листопада 2018 року в рамках проведення «Тижня математики» відбулася V студентсько-учнівська науково-практична конференція «Математика в житті людини». В якій взяли участь студенти факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та учні уманських загальноосвітніх шкіл №3, №11, №14, Дубівського НВК “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”. Доповіді усіх студентів та учнів були змістовними, цікавими та супроводжувалися презентаціями.

Всі призери, учасники конференції були нагороджені дипломами, грамотами, сертифікатами та солодкими подарунками