Шановні випускники 2019 року!

Саме зараз перед вами постав нелегкий вибір майбутньої професії, яка дозволить якнайкраще реалізувати себе як особистість та забезпечить гідну заробітну плату.
  У всі часи, вчителя вважали творцем МАЙБУТНЬОГО країни. Місія сучасного вчителя – навчити дітей бути гнучкими у змінах, легко адаптуватися і вміти навчатися упродовж усього життя.
  Саме вчитель математики серед усіх шкільних наставників є тією визначальною формуючою ланкою, яка із дітей творить майбутніх науковців, природодослідників, інженерів, фахівців високих інформаційних технологій та прекрасних педагогів.
  Випускники освітньо-професійних програм «Середня освіта. Математика. Інформатика», «Середня освіта. Математика. Фізика», «Середня освіта. Математика» спеціальності 014 «Середня освіта. Математика» є конкурентоспроможними фахівцями на ринку праці. Оскільки, крім високоякісної професійної підготовки вони оволодівають методиками роботи з сучасними інформаційними системами та інноваційними технологіями, умінням працювати з програмами спеціального призначення, використовувати програмні засоби загального призначення в освіті та наукових дослідженнях, створювати власні програмні продукти, використовуючи програмне забезпечення загального та спеціального призначення.

Здобуті знання та вміння дають змогу працювати на посадах:

 вчитель математики, фізики та інформатики у закладах загальної середньої освіти;
 викладач – стажист;
 викладач у коледжах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації та закладах фахової передвищої освіти;
 лаборант у лабораторіях;
 інженер-програміст;
 інженер-системотехнік;
 адміністратор комп’ютерних систем та мереж;
 адміністратор баз даних;
 веб-дизайнер.

Запрошуємо Вас приєднатися до нашого дружнього колективу!