Заняття гуртка "Жива математика" в Geogebrа

Модернізація вітчизняної вищої педагогічної освіти з використанням інноваційних технологій орієнтована на пошук шляхів підготовки компетентного спеціаліста, фахівця високого рівня, здібного до неперервного саморозвитку, мобільності в оволодінні й упровадженні в практику сучасних освітніх трендів та методик.

Саме тому у 2019-2020 н.р. на кафедрі вищої математики та методики навчання математики започатковано роботу наукового гуртка "Жива математика" в Geogebra (керівник: к.ф.-м.н., доц. Тетяна Поліщук). Відбулося декілька занять, в ході яких студенти ознайомилися із особливостями  побудови елементарних, не елементарних функцій, перетворенням графіка функцій та дослідження функцій за допомогою пакету динамічної математики Geogebra 6.0.
   Було дуже цікаво! Члени гуртка - майбутні вчителі математики, були приємно вражені тим, що більшість задач курсів "Математичний аналіз" , та "Елементарна математика"можна виконувати в даному математичному пакеті. Заняття проходили у дружній атмосфері, за чашкою кави. У студентів виникла ідея візуалізувати кавовий стакан в даній програмі. Ми використали відомий алгоритм, але кожен учасник вніс до нього свої корективи. Отримані інтерактивні моделі( результат) можна переглянути за посиланнями:

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.