Експрес-курси підготовки до ЗНО

6 листопада на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в 216 аудиторії пройшли експрес-курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Викладач кафедри вищої математики та методики навчання математики Сергій Рудницький дав поради абітурієнтам щодо виконання тестових завдань з математики на прикладі ЗНО минулого року та окреслив послідовність основних змістових ліній сучасного шкільного курсу математики в розрізі завдань сертифікаційної роботи. Викладач наголосив, що у окремих задачах доречно починати працювати безпосередньо з дистракторами (варіантами відповідей), показав як “діагностувати” кожен варіант відповіді, щоб прийти до єдиного правильного.Протягом ходу заняття слухачі курсів активно вступали в дискусію між собою та викладачем, обговорюючи пропоновані способи розв’язування завдань.