На факультеті фізики, математики та інформатики, було проведено тиждень математики

З 4 по 8 листопада 2019 року на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету було проведено тиждень математики, протягом якого відбулося багато різноманітних заходів.
4 листопада пройшов І етап олімпіади з математики серед студентів факультету фізики, математики та інформатики.
Призові місця розподілилися наступним чином:
ІІ місце –  Левчук Микола (21 група)
ІІ місце – Кабанюк Тетяна (33 група)
ІІІ місце – Юрченко Наталія  ( 33 група)
ІІІ місце – Дзяловська Світлана  (33 група)
5 листопада тиждень математики продовжився турніром зі гри в шахи та шашки.
У напруженій та непоступливій боротьбі перемогу здобули:
Шашки
І  місце – Попеску Андрій (33б група)
ІІ місце – Гурбанова Алтинджемал (42 і група)
ІІІ місце – Січкар Аліна (31 група)
Шахи
І  місце – Чижов Дмитро (43б група)
ІІ місце – Аманов Алланур (31і )
ІІІ місце – Мартинюк Євген  (34 група)

6 листопада 2019 року в рамках проведення «Тижня математики» відбулася VІ студентсько-учнівська науково-практична конференція «Математика в житті людини». В якій взяли участь студенти факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, учні уманських загальноосвітніх шкіл №1, №3, №7, №2, №8, Кузьминогребельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та  учні Українського аграрного ліцею.  Доповіді усіх студентів та учнів були змістовними, цікавими та супроводжувалися презентаціями.

У четвер 7 листопада,  студенти  факультету фізики, математики та інформатики взяли участь у перегляді фільму про математику «Розумник Вілл Хантінг».
Всі призери, учасники конференції були нагороджені дипломами, грамотами, сертифікатами та солодкими подарунками