КООРДИНАЦІЙНА ЗУСТРІЧ УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ MOPED

21-22 листопада 2019 року на базі Уманського державного педагогічного  університету імені Павла Тичини відбулася чергова координаційна зустріч учасників міжнародного проекту MoPED. Учасниками даної зустрічі були представники трьох європейських партенів, шести університетів-партнерів українських ЗВО та ТзОВ «Quality Ukraine – Кволіті Юкрейн».  Представниками від європейських університетів-партнерів були Olga Dziabenko (Університет Деусто, Іспанія), Marios Papaevripidou (Кіпрський університет, Кіпр) та Katarzyna Gdowska (Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця, Польща). Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли: проректора з інноваційних досліджень та європейської інтеграції, професор Наталія Коляда, декан факультету фізики, математики та інформатики, доцент Тетяна Махомета, завідувач кафедри іноземних мов, професор Віта Безлюдна, професор кафедри вищої математики та методики навчання математики, доцент Тетяна Годованюк, доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики Ірина Тягай, завідувач кафедри інформатики і ІКТ, доцент Марія Медведєва.

Зустрічі розпочалась з вітального слова проректора з інноваційних досліджень та європейської інтеграції, професора Наталії Коляди. План роботи координаційної зустрічі включав в себе висвітлення питань щодо стану та перспектив виконання робочих  пакетів.  Зокрема, учасники координаційної зустрічі обговорили: сценарій відео про обладнання, придбане в рамках проекту, яке необхідно зняти в створених інноваційних класах; сучасний стан проведення навчальних тренінгів для різних цільових груп та розміщення відповідних матеріалів, фідбеків на Google drive; стан впровадження в освітній процес навчальних курсів, їх прогрес, проблеми та ризики, які можуть виникнути, а також майбутню діяльність та звітність; внутрішній звіт про хід виконання контролю якості та моніторинг виконання проекту; стан поширення та експлуатація результатів проекту; основні управлінські питання щодо документообігу та фінансової звітності. Наприкінці зустрічі координатор проекту Любов Зінюк та координатор змістового наповнення та реалізації Ольга Дзябенко підвели підсумки координаційної зустрічі та представили план роботи на найближчий час.

Дякуємо усім учасникам координаційної зустрічі за гарну співпрацю!