Індивідуальне заняття з майбутнім абітурієнтом.

4 грудня на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в 216 аудиторії відбулося індивідуальне заняття з майбутнім абітурієнтом.

В рамках роботи експрес-курсів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики Тетяна Поліщук дала поради абітурієнту щодо особливостей виконання тестових завдань з математики на прикладі ЗНО минулих років з використанням формул скороченого множення, формул зведення та основних властивостей логарифмів. Викладач наголосив, що у окремих задачах доречно починати працювати безпосередньо з дистракторами (варіантами відповідей), показав як «діагностувати» кожен варіант відповіді, щоб прийти до єдиного правильного.