Безкоштовні вебінари 6-10 липня

6-10 ЛИПНЯ ДЛЯ ВЧЕНИХ ПРОВЕДУТЬ БЕЗКОШТОВНІ ВЕБІНАРИ З ВИКОРИСТАННЯ БАЗИ WEB OF SCIENCE CORE COLLECTION, А ТАКОЖ ЩОДО АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

З 6 до 10 липня для українських науковців пройде остання літня серія вебінарів про можливості використання електронної бази даних Web of Science Core Collection. Також 8 липня відбудуться лекції щодо академічної доброчесності.

Вебінари вестиме Ірина Тихонкова, експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate Analytics, що організовує заходи.

Вебінари пройдуть українською мовою. За участь у кожному з них можна отримати сертифікат, якщо:

• завчасно зареєструватися (для цього потрібно перейти за посиланнями нижче і клікнути слово Register);
  • вчасно підключитися та прослухати не менш як 90% часу.

Програма вебінарів:

6 липня 14:15–15:15

Тема: Публікації в міжнародних виданнях

7 липня 14:15–15:15

Тема: Пошук і аналіз літератури у Web of Science Core Collection

8 липня 11:00–13:00

Загальна тема: Академічна доброчесність – запорука успішного розвитку науки і держави

Реєстрація

Тема 1: Наукова етика та академічна свобода: виклики часу та ризики ціннісної трансформації

Тема 2: Академічна доброчесність в університеті: нормативно-правове регулювання, технологічні рішення, популяризація

Тема 3: Академічна етика vs наукометрія

8 липня 15:15–16:15

Тема: Оновлений Journal Citation Reports

Реєстраційна форма доступна за посиланням

9 липня 15:15–16:15

Тема: Демонстрація, аналіз і оцінка наукового доробку науковця

Реєстраційна форма доступна за посиланням

10 липня 14:15–15:15

Тема: Аналітичний інструмент InCites для установи та науковця

Реєстраційна форма доступна за посиланням.

Записи коротких вебінарів українською, підготовлені експертами компанії Clarivate Analytics, розміщені на каналі в Youtube за посиланням.

Окрім того, для вчених та усіх зацікавлених отримати додаткові знання з питань бібліографії та наукометрії доступний безкоштовний курс «Наукова комунікація в цифрову епоху». Він розміщений на платформі «PROMETEUS» за посиланням.

Інформацію взято із сайту МОН України. Детальніше: https://mon.gov.ua/ua/news/6-10-lipnya-dlya-vchenih-provedut-bezkoshtovni-vebinari-z-vikoristannya-bazi-web-science-core-collection-takozh-shodo-akademichnoyi-dobrochesnosti