Відстрочка від призову 2020

Шановні абітурієнти 2020 року! Гарна новина!

Розпорядженням Уряду (№179-р від 26.02.2020 року зі змінами від 15.04.2020), у зв'язку із запровадженням карантину  через поширення пандемії COVID-19, весняний призов до армії перенесено на травень-липень 2020 р.   Важливо, що пунктом 5 цього документа визначено, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.
Міністерством освіти і науки спільно з Офісом Президента та Генеральним штабом напрацьовані рішення,  що дозволять випускникам 2020 року, у разі бажання продовжити навчання за наступним ступенем освіти, отримати відстрочку від весняного призову.

Нагадуємо, що для вступу на освітні програми Середня освіта (Математика) та Середня освіта (Математика. Інформатика) для випускників закладів загальної середньої освіти необхідно скласти ЗНО з наступних предметів:

Бюджетна пропозиція

• українська мова та література (сертифікат)
  • математика (сертифікат)
  • фізика або іноземна мова, або географія (сертифікат)

Небюджетна пропозиція

• українська мова та література (сертифікат)
  • історія України (сертифікат)
  • математика або біологія (сертифікат).

Бажаємо Вам вдало скласти ЗНО та чекаємо на ВАС!