Лекційні заняття з дисципліни «Вибрані питання методики навчання математики»

Дистанційне навчання на факультеті фізики, математики та інформатики продовжується. Студенти активно працюють на онлайн платформах, комунікують через різні месенджери інтерактивного спілкування.

Не виключенням є і активна робота з іноземними студентами.

Під час лекційного заняття з «Вибраних питань методики навчання математики» для іноземних студентів 42і групи старший викладач кафедри вищої математики та методики навчання математики Дарія Возносименко в режимі відео-конференції використовувала мультимедійні презентації, які транслювалися віддалено на платформі Google Meet.

У рамках заняття, студентів було ознайомлено із сучасними реформами системи освіти щодо впровадження компетентнісного підходу в процес навчання математики. Студенти активно дискутували з приводу ефективності формування здоров’язбережувальної компетентності учнів на уроках математики.

Заняття пройшло в дружній атмосфері!