ОНЛАЙН-ЗАНЯТТЯ НАУКОВОГО ГУРТКА "ЕЛЕМЕНТИ ВАЛЕОЛОГІЇ"

11 листопада 2021 року старший викладач кафедри вищої математики та МНМ  Дарія Возносименко провела онлайн-заняття наукового гуртка «Елементи валеології у ШКМ» засобами Google Meet на тему: «Кольоротерапія, як одна із інноваційних методик оздоровлення учнів» для студентів ІІІ, ІV курсів та магістрантів І курсу.

Мета заняття була спрямована на формування навичок використання інноваційної методики оздоровлення людини за допомогою кольорів.

Під час заняття студенти ознайомилися із можливостями використання кольоротерапії на уроках математики, а також отримали домашнє завдання методичного та репродуктивного характеру.

Залучення студентів до такої роботи сприятиме формуванню валеологічної компетентності, яка впливатиме на формування здорової і гармонічно розвиненої особистості учня на уроках математики.