Кафедра вищої математики

ВИХОВНИЙ ЗАХІД “Запобігання та протидія домашньому насильству”

Щорічна Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” – це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

 5 грудня 2020 року куратором академічних груп студентів 1 курсу факультету фізики, математики та інформатики, що навчаються за освітньою програмою Середня освіта (Математика) було проведено виховний онлайн-захід “Запобігання та протидія домашньому насильству”.

Протягом заняття студенти були ознайомлені з основними організаційно-правовими засадами регулювання запобігання домашнього насильства та способами протидії різним його видам. Також слухачі мали змогу обговорити проблеми домашнього насильства в умовах карантину, яка стає сьогодні актуальною.

Такі заходи сприяють формуванню свідомості майбутніх вчителів щодо нетерпимого ставлення до насилля, які зможуть передати набутий досвід наступному поколінню.