Підсумки виробничої практики

14 квітня 2022 року проведено звітну конференцію з виробничої (педагогічної) практики на платформі Google Meet.

У заході взяли участь здобувачі вищої освіти ІІ курсу ОС «бакалавр» (термін навч. – 1 р.10 м.) денної форми навчання, які навчаються за освітньою програмамою Середня освіта (Математика. Інформатика). В ході конференції були заслухані звіти студентів, зокрема студенти розповіли про використання онлайн-сервісів при виконанні завдань практики та окреслились проблеми з якими стикалися здобувачі вищої освіти під час практики. Під час конференції керівник практики Дарія Возносименко проаналізувала діяльність студентів в ході практики та рівень виконання завдань, поставлених перед ними.

Бажаємо нашим студентам мирного неба, міцного здоров’я та творчої реалізації в освітній діяльності!