Сайт кафедри вищої математики та

методики навчання математики

Настановча конференція з виробничої практики

Настановча конференція з виробничої (педагогічної) практики для здобувачів вищої освіти ІІ курсу ОС «Магістр» заочної форми навчання.
5 вересня 2022 року відбулася настановча конференція з виробничої (педагогічної) практики для здобувачів вищої освіти ІІ курсу ОС «Магістр» заочної форми навчання, які навчаються за освітніми програмами Середня освіта (Математика), Середня освіта (Інформатика) та Середня освіта (Природничі науки).
Конференцію відкрила декан факультету Тетяна Махомета, яка привітала студентів із початком навчального року  та ознайомила із метою та завданнями практики.
Керівник практики здобувачів вищої освіти з-262 групи Дарія Возносименко ознайомила студентів із положенням про організацію практик в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та переліком звітної документації, які розміщено у курсі виробнича практика на платформі  Moodle.
Методистом були озвучені особливості та окреслені конкретні завдання даного виду практики, надані вимоги до оформлення звітної документації, оголошені критерії оцінювання.
Бажаємо нашим студентам-практикантам міцного здоров’я та впевненості у правильному виборі професії, мирного неба та перемоги!