Кафедра вищої математики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

КАФЕДРА ВИЩОЇ МАТЕМАТИКИ ТА

МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ

КОНФЕРЕНЦІЯ «СИЛА МАТЕМАТИКА: ВІД РОЗРАХУНКІВ ДО ІННОВАЦІЙ»

06 листопада 2024 року на факультеті фізики математики та інформатики було проведено студентськj-учнівську науково-практичну конференцію «СИЛА МАТЕМАТИКА: ВІД РОЗРАХУНКІВ ДО ІННОВАЦІЙ».

Робота конференції була організована в змішаному форматі та розпочалася з вітального слова декана факультету фізики, математики та інформатики, кандидата педагогічних наук, доцента, професора кафедри Тетяни МАХОМЕТИ та в. о. завідувача кафедри вищої математики та методики навчання математики, доктора філософії, доцента Дарії ВОЗНОСИМЕНКО. Модератором зустрічі стала кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри Тетяна ПОЛІЩУК.

Конференція передбачала два тематичні напрями: «Математичне моделювання та його застосування» та «Тренди в математичній освіті».

В умовах широкомасштабної відкритої агресії проти нашої держави, учасниками конференції стало понад 50 учнів закладів загальної середньої освіти та студентів закладів вищої освіти. Географія учасників охоплювала Вінницьку, Дніпропетровську, Миколаївську, Кіровоградську, Харківську та Черкаську області.
Під час конференції доповідачі виступили в аудиторії на факультеті фізики, математики та інформатики: Бербец Денис «Новації в математичній освіті» (Уманський ліцей № 3 Уманської міської ради Черкаської області), Осадчий Максим «Сучасні засоби навчання учнів з теми: «прямокутна система координат» (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).
Також було заслухано ряд доповідей в онлайн-форматі: Чорний Валерій Юрійович «Математична модель «знаходження оберненої матриці» та пошук раціональної моделі» (Криворізький будівельний фаховий коледж), Логвиненко Олексій Юрійович «Математичне моделювання та його застосування», Слободянюк Володимир Ілліч ««Компютерні ігри та їх використання в математиці» (Кузьминогребельський ліцей Христинівської міської ради Черкаської області), Зубкова Вікторія Сергіївна, Яковлєв Олег Дмитрович «Математичне моделювання. Прикладні задачі "Многогранники та тіла обертання, їх площі поверхонь та об'єми», Красильнікова Поліна Андріївна, Мещерікова Єлизавета Романівна «Комбінації многогранників та тіл обертання, правильні многогранники в архітектурі, дизайні інтер'єру, ювелірній справі, навколишньому середовищі» (Відокремлений структурний підрозділ Миколаївський будівельний фаховий коледж Київського національного університету будівництва і архітектури), Шакула Надія Анатоліївна «Використання скрайбінг технологій на уроках математики» (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).
Після доповідей кожного із учасників відбувалось жваве та цікавлене обговорення виступу.
Щиро дякуємо всім учасникам, науковим керівникам за наполегливу та плідну наукову роботу. Бажаємо всім учасникам досягнення нових висот у науці та легкого пошуку натхнення для подальших успіхів.