Кіпніс Леонід Абрамович

Шановні друзі!

Мої щирі вітання від колективу кафедри вищої математики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Ми раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Тут  Ви знайдете  вичерпну інформацію про склад кафедри, її наукову та освітню діяльність, професійні  зв'язки та багато іншого.

Основними пріоритетами роботи кафедри є підготовка висококваліфікованих фахівців у галузі фізико-математичних наук, розкриття особистісного потенціалу кожного студента, його лідерських якостей і творчих здібностей.

Дисципліни, що викладаються на нашій кафедрі служать основою для формування майбутніх професіоналів напрямків підготовки «Математика», «Фізика» та «Інформатика», та важливою ланкою у професійному розвитку фахівців з інших професій.

Сподіваємось, що представлена для доступу інформація стане Вам у нагоді!

Адреса

20300, Черкаська область, м. Умань, вул. Садова2, Уманський державний педагогічний університет (корпус №2)
Адреса для листування  kaf_matem@udpu.edu.ua
Адміністратор сайту Лейбенко Павло Сергійович