КОНФЕРЕНЦІЯ "МАТЕМАТИКА В ЖИТТІ ЛЮДИНИ"

12 листопада 2015 року в рамках «Тижня математики» відбулася ІІ студентсько-учнівська науково-практична конференція «Математика в житті людини». В якій прийняли участь студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, студенти Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г.Шевченка та учні Уманських загальноосвітніх шкіл. Особливо хотілося б відмітити виступи таких учасників: Білошкурська Анна (студентка 2 курсу Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г.Шевченка). Бойко Володимир (студент 3 курсу Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г.Шевченка), Поштарук Вікторія (студентка 3 курсу Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г.Шевченка), Мазурок Ганна(студентка 4 курсу факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини)Повічан Тетяна (студентка 4 курсу факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини), Маслюченко Юлія (студентка 3 курсу факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини), Прохорова Людмила (студентка 3 курсу факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).