Всеукраїнська олімпіада

З 1 березня по 12 квітня 2019 року на базі кафедри вищої математики та методики навчання математики проходила Всеукраїнська олімпіада Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з навчального предмета «Математика». Олімпіаду було організовано з метою виявлення обдарованої молоді та надання їй допомоги у виборі майбутньої професії.
  Олімпіада проходила у два тури: перший – дистанційний та другий–очний. Всього було подано 11 заявок. За результатами дистанційного туру тільки 4 абітурієнти подолали прохідний бар’єр у 75 балів та потрапили до очного туру.6 квітня 2019 року відбувся другий (очний) тур Олімпіади. З вітальним словом перед учасниками виступили: Махомета Т. М. – к.п.н., доцент, декан факультету фізики, математики та інформатики – член комісії, а також Поліщук Т. В. – к. фіз.-мат. н., доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики – голова комісії, Тягай І. М. - к.п.н., доцент, доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики та Рудницький С. О. – викладач кафедри вищої математики та методики навчання математики – члени комісії. Виступаючі наголосили про умови проведення Олімпіади, порядок нарахування додаткових балів до сертифікату ЗНО з математики, а також побажали всім успіху при написанні роботи. Відповідно до Умов проведення Олімпіади, учасники, які набрали не менше 90% балів стають переможцями Олімпіади. Тому за результатами очного туру переможцями стали: Геренштейн Петро – 95 (18) балів – посів перше місце; Хитрук Євгеній – 94 (17) бали посів друге місце; Семенюк Максим та Сидоренко Владислав – 90 (14) балів розділили третє місце.                                 Бажаємо переможцям зробити правильний вибір професії та реалізувати себе протягом навчання в Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини.