Академічна доброчесність

4 грудня для викладачів кафедри вищої математики та методики навчання математики доцентом Тетяною Поліщук було проведено семінар «Особливості викладання академічного письма при викладанні профільних дисциплін».

Доповідач ознайомив присутніх з нормативно-правовими документами, які визначають поняття академічної доброчесності, принципами академічної доброчесності для викладачів, основними вимогами до викладачів щодо академічної доброчесності, компетентностями викладача, необхідними для ефективного навчання академічному письму, компетентностями із академічної доброчесності, яких має набути студент та іншими важливими аспектами у плані дотримання академічної доброчесності.

Доповідь підготовлено за матеріалами Наталії Шліхти  та  Ірини Шліхти: https://saiup.org.ua/novyny/akademichna-dobrochesnist-onlajn-kurs-dlya-pedagogiv/