Бліц-тур Командної інтернет-олімпіади з математики

10 грудня 2019 року команда студентів третього курсу освітньої програми Середня освіта (Математика. Інформатика) у складі: Кабанюк Тетяна - капітан команди, Юрченко Наталія, Дзяловська Світлана та Третяк Сергій - члени команди, прийняли участь у бліц-турі Командної інтернет-олімпіади з математики (Internet Team Mathematical Olympiad 2019), що проходила на базі Ariel University (Ізраїль).

Наставниками студентської команди були доц. Поліщук Тетяна та викл. Рудницький Сергій. Учасникам змагань було запропоновано 10 задач з різних розділів математики. За умовами олімпіади, на розв'язування  пари завдань відводилося 30 хв. Крім того, учасникам олімпіади було виділено час для запису повних розв'язків  задач. З нетерпінням чекаємо на результати олімпіади, які будуть відомі через три тижні.