Нарада із гарантами освітніх програм

Сьогодні гаранти освітніх програм та керівники педагогічних практик кафедри вищої математики та методики навчання математики взяли участь у роботі загальнофакультетської  наради, що проходила в режимі онлайн. На порядок денний було винесено важливі  питання: це питання  про можливість успішного виконання освітніх програм та організації різних видів педагогічної практики в умовах карантину.

В обговоренні взяли участь  проф. Тетяна Махомета (гарант оп Середня освіта (Математика. Інформатика) ос "бакалавр", "магістр")  та доц. Тетяна Поліщук  (гарант оп Середня освіта (Математика) ос "бакалавр", "магістр"). Гаранти зазначили, що здійснивши аналіз відповідних освітніх програм на предмет можливості їх успішного виконання із використанням технологій дистанційного навчання відповідно до графіка освітнього процесу прийшли до висновку: науково-педагогічний колектив, що здійснює забезпечення освітніх програм зможе якісно організувати освітній процес з усіх дисциплін. Тому не має потреби переносити вивчення окремих дисциплін на наступний семестр. Практики на випускних курсах в умовах карантину будуть проходити дистанційно, відповідні зміни у завданнях практик будуть внесені до робочих програм та затверджені на засіданні кафедри.