Карантин не став на заваді

Із середини березня університет поринув у дистанційне навчання. Але, крім навчання наші студенти є досить активними і в інших напрямах діяльності. Так, команда  студентів, що навчаються за освітніми програмами Середня освіта (Математика) та Середня освіта (Математика.Інформатика), вдруге взяла участь у міжнародному  онлайн-конкурсі із вирішення задач на логіку CS50 Puzzle-Day-2020 (3-6 квітня 2020 року, наставники Тетяна Поліщук та Сергій Рудницький), який організовує Гарвардський університет четвертий рік поспіль. Кількість та географія учасників цьогорічного конкурсу просто вражає. Понад 1500 учасників із  80 країн світу. Організатори конкурсу мали на меті продемонструвати, що комп’ютерна наука не полягає лише в програмуванні. Головне в ній -  вміння застосовувати логіку для вирішення задач. Вміння мислити креативно та критично – найважливіші навички сучасної людини. А їх поєднання – гарантія конкурентоспроможності у світі постійних змін та інформаційного перевантаження. Більшість із завдань пакету головоломок не передбачала володіння навичок програмування. Для розв'язування деяких із них навіть не потрібна було наявність комп'ютера. Команда друзів, вміння мислити логічно та знання англійської мови - це все, що потрібно було для успішної участі. Три дні студентська команда працювала над вирішенням завдань у режимі онлайн. Тож, з нетерпінням чекаємо на результати.
Усі бажаючі можуть ознайомитися із завданнями конкурсу перейшовши за посиланням https://cdn.cs50.net/2020/x/events/puzzles/puzzles.pdf