Відкрите заняття з дисципліни «Вища математика» на платформі Google Meet

23 листопада старшим викладачем кафедри вищої математики та методики навчання математики Дарією Возносименко проведено відкрите заняття з дисципліни «Вища математика» на платформі Google Meet із використанням додатку Google Jamboard для студентів  14 групи спеціальності «Середня освіта (Природничі науки)».
Заняття відвідали  декан факультету, доцент кафедри Тетяна Махомета, доценти кафедри Ірина Тягай та Марія Медведєва.
   В межах теми заняття «Криві другого порядку»  для актуалізації знань студентів викладач підготувала інтерактивну вправу розроблену в онлайн сервісі LearningApps.  Студенти були активні, давали правильні відповіді, під час розв’язування завдань показали належний рівень знань.