Конференція «ICTERI: Information and Communication Technologies in Education, Research, and Industrial Applications-2021

1 жовтня 2021 р. викладачі кафедри вищої математики та методики навчання математики Т. Л. Годованюк, Т. М. Махомета, І. М. Тягай, Д. А. Возносименко та В. В. Дубовик взяли участь в роботі 17-ї Міжнародної конференції «ICTERI: Information and Communication Technologies in Education, Research, and Industrial Applications-2021». Конференція проходила на базі Херсонського державного університету та зібрала науковців з 22 країн. Конференція присвячена проблемам впровадження інформаційних і комунікаційних технологій в освіті, наукових дослідженнях та промисловості та обєднує  учених, педагогів, практиків, розробників з різних країн світу. За результатами досліджень на конференції  була представлена робота «UseofthedynamicmathematicalprogramofGeoGebrainclassesinmathematicaldisciplinesintheconditionsofblendedlearning». З доповіддю виступив викладач кафедри В. В. Дубовик.