Робоча онлайн зустріч керівництва факультету із здобувачами вищої освіти освітнього ступеня "бакалавр" спеціальності 014 Середня освіта (Математика)

11 жовтня відбулася робоча онлайн зустріч керівництва факультету із здобувачами вищої освіти освітнього ступеня "бакалавр" спеціальності 014 Середня освіта (Математика) освітньо-професійних програм Середня освіта (Математика) та Середня освіта (Математика. Інформатика). Мета такої зустрічі це обговорення  способів підготовки, а саме шляхом відвідування безкоштовних університетських курсів до складання Єві з іноземної мови для подальшого продовження навчання на  освітньому ступені "магістр". Декан факультету Тетяна Махомета наголосила на важливості такої підготовки в аспекті продовження навчання та здобуття повної вищої освіти. Заступник декана із профорієнтаційної роботи Леся Паршукова  повідомила присутніх із особливостями організації мовної підготовки в університеті: розклад занять та інше. Завідувач випускової кафедри Тетяна Поліщук  акцентувала увагу присутніх  саме на важливості вивчення іноземної мови на достатньому рівня для подальшого працевлаштування та навчання. Усі охочі мали змогу поставити запитання спікерам, а також отримати вичерпні відповіді на свої запитання.