Онлайн конференції «Національний день дівчат у технологіях 2021»

11 жовтня, студенти спеціальності 014 Середня освіта (Математика) Єрьоменко Ганна (група 32б), Поперечна Наталя і Потелещенко Дар’я (група 32) та Медведєва Анастасія (група 153) взяли участь у фінальній онлайн конференції «Національний день дівчат у технологіях 2021».  Національний день дівчат у технологіях - це щорічна подія, приурочена до Міжнародного дня дівчат, під час якого бажаючі мають змогу відвідати технологічні компанії, ознайомитися з їх діяльністю  та побачити, як дівчатам і жінкам можна будувати свою кар’єру у сфері технологій.

Спікерами виступали:

1)Заступниця Міністра з питань європейської інтеграції Міністерства цифрової трансформації України – Валерія Іоан;

2)Генеральна менеджерка Dell в Україні – Ірина Волк;

3) Засновниця та СЕО в Cardiomo Care – Ксенія Бєлкіна;

4) Віце-президентка в ІТ-інтегратор – Надія Омельченко.

Завдяки конференції дівчата дізнались багато нової і корисної інформації, отримали купу порад від професіоналок своєї справи та надихаючі побажання успіху в подальшій праці у сфері ІТ від спікерок.