«Цифрові інструменти GOOGLE для закладів вищої, фахової передвищої освіти»

Викладачі кафедри вищої математики та методики навчання математики Тетяна Махомета, Людмила Благодир, Дарія Возносименко, Сергій Рудницький пройшли дистанційно навчання в рамках курсу «Цифрові інструменти GOOGLE для закладів вищої, фахової передвищої освіти»який тривав з 4 по 18 жовтня.
Курс був спрямований на розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу. Учасники курсу засвоїли освітню програму підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних працівників «Цифрові інструменти GOOGLE для закладів вищої, фахової передвищої освіти», удосконалили професійну компетентність обсягом 30 академічних годин (1 кредит ECTS). Результат підсумкового тестування – понад 80% максимально можливої кількості балів. Співробітники кафедри  отримали сертифікати про успішне завершення курсу.