СУЧАСНІ ЗАСОБИ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ

19 жовтня 2021 року відбувся семінар-тренінг «Сучасні засоби візуалізації навчального матеріалу» для викладачів факультету фізики, математики та інформатики. Під час проведення заходу старший викладач кафедри вищої математики та методики навчання математики Дубовик Віталій Васильович ознайомив слухачів із особливостями сучасних засобів створення ментальних карт та схем. Зокрема, було розкрито переваги та недоліки сервісу Draw.io, ознайомлено із інтерфейсом та функціоналом сервісу. Для молодих науковців факультету, а також для членів студентського наукового товариства було проведено тренінг, під час якого учасники створювали схеми за допомогою сервісу Draw.io. По завершенні тренінгу спікер дав відповіді на запитання які виникли в процесі роботи та відбулося жваве обговорення сервісу.