VIІІ студентсько-учнівська науково-практична конференція «МАТЕМАТИКА В ЖИТТІ ЛЮДИНИ»

03.11.2021 року відбулася VIІІ студентсько-учнівська науково-практична конференція «МАТЕМАТИКА В ЖИТТІ ЛЮДИНИ» за допомогою платформи Google Meet. Робота конференції була організована за двома тематичними напрямами:

1. Математичні ігри та стратегії
  2. Здоров’я і математика

В умовах карантинних обмежень, учасниками конференції стало понад 15 учнів та студентів закладів загальної середньої освіти і вищої освіти міста Умань. На початку роботи конференції до учасників з вітальним словом звернулась завідувачка кафедри вищої математики та методики навчання математики, канд. фіз.-мат. наук, доцент кафедри Тетяна Поліщук. Під час конференції, великий інтерес в учасників викликали доповіді Ярової Оксани «Математика за здоровий спосіб життя» (ЗОШ №3) та Ярового Ярослава «Математичні ігрові задачі – задачі на ігри двох осіб» (ЗОШ №3), Потелещенко Дар’ї «Математика і медицина», Єрьоменко Ганни «Математичні розрахунки та здоров’я», Папакіної Валерії-Марії «Математика і здорове харчування», Вайнагій Вікторії «Ігри, що зроблять математику улюбленим уроком» та Нефедової Марини «Математичні ігри та стратегії». Доповіді всіх учасників були дуже цікавими та змістовними.

Логічним завершенням роботи конференції стало підведення підсумків та вручення електронних сертифікатів учасникам.

Дякуємо всім учасникам! До нових зустрічей у наступному році!