НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ У НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ

11 листопада відбувся вебінар для вчителів математики «НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ У НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ», який було проведено  Дариною Васильєвою, кандидатом педагогічних наук, старшим науковим співробітником відділу математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, доцентом кафедри вищої математики та методики навчання математики Уманського державного педагогічного університету  імені Павла Тичини, вчителем математики ліцею «Престиж» м. Києва. Учасниками вебінару стали понад 40 вчителів математики закладів загальної середньої освіти, викладачів  ЗВО та студентів. Під час зустрічі Дарина Васильєва, ознайомила учасників з особливостями сучасного навчання математики у рамках Нової української школи; модельними програмами з математики; методами навчання та формування ключових компетентностей учнів, методичним забезпеченням навчання математики в умовах Нової української школи.
У ході вебінару відбулося жваве обговорення сучасної системи освіти України, зокрема реалізації компететнісного підходу у навчанні математики.
   Захід пройшов у дружній атмосфері, усі учасники виявили бажання у продовженні співпраці!