16 днів проти насильства

01.12.2021 року у рамках акції “16 днів проти насильства” для здобувачів освіти 42,42і груп  було проведено  захід "Насильству - ні"! Головною метою такого заходу є: попередження насильства, профілактика та запобігання жорстокому поводженню у родині та соціумі.
Присутніх студентів, куратор Дарія Возносименко, ознайомила змістовно з поняттям «насилля» через показ презентації, видами його проявів (економічне, фізичне, сексуальне, психологічне), повідомила про служби, заклади та установи, до яких слід звертатися у разі скоєння насилля, розповіла  про те, як потрібно просити про допомогу та нагадала про поняття «булінг» – тривалий процес свідомого жорстокого ставлення з боку однієї дитини або групи дітей до іншої дитини або групи дітей.  Зокрема, було зазначено актуальність вищезазначеної теми, та розуміння  присутніми нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.

З повагою Д. Возносименко