Настановча конференція з виробничої практики

11 лютого 2022 року відбулася настановча конференція з виробничої практики для здобувачів вищої освіти ІІ курсу (термін навч.  1р.10м.)  ОС «бакалавр», які навчаються за освітньою  програмою Середня освіта (Математика. Інформатика) денної форми навчання.

В ході конференції керівник групи  Дарія Возносименко  та методист з педагогіки Ірина Дзюбенко надали студентам  повну інформацію про завдання практики, ознайомили з вимогами до оформлення та подачі звітної документації, надали методичні рекомендації та дали відповідь на поставлені питання.                                                                                                      На закінчення конференції відбувся обмін побажаннями міцного здоров’я, успіху та творчої наснаги.