Навчаємося писати освітні проекти

12 лютого викладачі кафедри Тетяна Поліщук, Сергій Рудницький та Яна Папакіна розпочали  навчання в рамках Міжнародного стажування.

Тема стажування  «Фандрейзинг та основи проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» для педагогічних та науково-педагогічних працівників. Протягом навчання учасники мають можливість поглибити знання з проєктного менеджменту, ознайомитись з категорійним апаратом фандрейзингової діяльності та проєктного менеджменту; сформувати навички організаційно-управлінської діяльності щодо написання освітніх проєктів, а також удосконалити практичні навички у написанні проєктів. Попри форму проведення – онлайн – організатори постійно дотримуються принципу спілкування з учасниками. Крім того, беззаперечною перевагою стажування є надання можливості знайомства із науковцями з інших закладів вищої освіти України як протягом занять, так і під час роботи над командним проєктом.