Аналіз ЗНО інших країн

21 березня відбувся онлайн-семінар “Порівняльний аналіз аналогів ЗНО провідних країн світу” для викладачів факультету фізики, математики та інформатики.

На заході, організованому викладачем кафедри вищої математики та методики навчання математики Сергієм РУДНИЦЬКИМ, слухачів було ознайомлено з особливостями вступних іспитів до закладів вищої освіти провідних країн світу, таких як США, Китай, Великобританія, Німеччина та Ізраїль. Також під час зустрічі висвітлено особливості завдань з точних дисциплін та здійснено порівняльний аналіз з українським ЗНО. По завершенні семінару учасники дискутували щодо особливостей вступних іспитів, зокрема переваг та недоліків завдань ЗНО з математики в Україні та його аналогу інших країн світу.