Олімпіада з математики 2022

Щороку в лютому місяці проходить олімпіада з математики серед студентів факультету. Так,  2лютого 2022 року у змішаному форматі відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики серед студентів факультету фізики, математики та інформатики. Члени оргкомітету детально проінформували учасників змагань щодо особливостей форми проведення заходу та самих завдань. Студентам було запропоновано розв’язати 30 завдань тестової форми різного рівня складності (завдання з вибором однієї правильної відповіді, з короткою відповіддю, з розгорнутою відповіддю). Метою олімпіади було не лише виявити кращих математиків серед здобувачів вищої освіти, а й надати їм можливість розв’язувати складні та цікаві задачі.
Призові місця розподілилися наступним чином:
І місце – Олійник Максим (студент 2-го курсу 22 групи, спеціальність 014.04 Середня освіта (Математика));
ІІ місце – Волосажир Діана (студент 4-го курсу 42 групи, спеціальність 014.04 Середня освіта (Математика))
ІІІ місце – Вайнагій Вікторія та Богурський Олександр (студенти 1-го курсу 12 групи, спеціальність 014.04 Середня освіта (Математика)).