Настановча конференція з НП практики

03 жовтня 2022 року, відбувалася настановча конференція для здобувачів вищої освіти ІІІ курсу (2р. 10 м. т. н.) ОС «бакалавр» факультету фізики, математики та інформатики, які навчаються за освітньою програмою: Середня освіта (Математика. Інформатика).

Початком проходження навчальної (предметної) практики стала настановча конференція. Під час зустрічі із вітальним словом до здобувачів вищої освіти звернулася декан факультету Тетяна Махомета. Керівник  практики Віталій Дубовик розкрив особливості та окреслив конкретні завдання даного виду практики, надав вимоги до оформлення звітної документації, оголосив критерії оцінювання.

Бажаємо студентам творчих успіхів у придбанні нових практичних знань та яскравих вражень від проходження практики!