Звітна конференція магістрів з практики

6 жовтня 2022 року  проведено звітну конференцію з виробничої (педагогічної) практики здобувачів вищої освіти ІІ курсу освітнього ступеня «Магістр» заочної форми навчання, які навчаються за освітньою програмою: Середня освіта (Математика).

В ході конференції заслухались звіти студентів, в яких вони розкрили особливості проходження практики, а також поділились проблемами, які потрібно постійно вирішувати здійснюючи освітній процес в сучасних закладах загальної середньої освіти. Так, Маргарита Сербіна, яка працює вчителем математики висловила занепокоєння про рівень знань учнів, відсутність мотивації до навчання. Альона Нестерук розповіла про особливості навчання математики шляхом використання інноваційних технологій, зокрема ведення власного блогу. Світлана Ковальчук  розкрила особливості роботи вчителя математики. Загалом студенти доповнювали звіти особистими враженнями, в яких прослідковувалась впевненість у правильному виборі професійної діяльності.

Керівник практики Дарія Возносименко надала високу оцінку виконанню завдань практики студентами. .

Бажаємо нашим студентам мирного неба, міцного здоров’я та творчої реалізації в освітній діяльності!