Виховний захід "Привітай і подякуй Герою"

14 жовтня ― це не про свято, а про захист. Захист нашої держави.

Саме цього дня куратором Дарією Возносименко для студентів 12 групи проведено виховний захід «Привітай і подякуй Герою».Під час заходу заслухали та обговорили ситуацію, яка склалася нині в Україні, перспективи завершення військових подій, важливість відстоювання власних кордонів України тощо. Студенти мали можливість поділитися власними думками, розповісти свої історії про родичів, друзів, знайомих, які перебували чи перебувають на війні, згадати ТИХ, які нажаль, сьогодні, вже не з нами.Студенти взяли активну участь у заході, підготувавши свої розробки, вивчивши вірші. Цікаві вірші продекламували Марина Манзюк, Олег Семенюк, Анастасія Грушова. Студент Сергій Куліш  познайомив студентів із захисниками, які носять звання «Герой України», Анна Байда продемонструвала  авторську фотосесію «Україна-наша квітуча країна» та «Змучена, але не зламана».

Наші студенти є справжніми патріотами НЕЗЛАМНОЇ ДЕРЖАВИ!

У День захисників і захисниць України щиро бажаємо усім нам найшвидшої перемоги!

"З Днем Захисника і Захисниць України" (відео)