Зустріч з магістрами першокурсниками

04 жовтня 2022 року відбулася зустріч зі здобувачами вищої освіти першого курсу ОС «Магістр» усіх  форм навчання.

На зустрічі були присутні: декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Махомета, гаранти освітніх програм, куратори академічних груп, а також інші викладачі факультету, що забезпечують освітній процес на відповідних освітньо-професійних програмах. Гаранти ОП «Середня освіта (Математика. Інформатика)», доктор педагогічних наук, професор Тетяна Годованюк та   «Середня освіта (Математика)» кандидат фізико-математичних наук, завідувач кафедри Тетяна Поліщук, ознайомили здобувачів вищої освіти із особливостями освітніх програм. Левова частка питань стосувалась процедур  вільного вибору студентами освітніх компонента та можливостей реалізації неформальної освіти. Тому магістрів 152 та 162 груп денної та заочної форм навчання детально ознайомили з переліком дисциплін вільного вибору, які пропонуються кафедрами університету та оп, їх змістом та покликанням повного забезпечення освітніх кваліфікаційних вимог на ринку праці, ефективного використання можливостей університету, здійснення поглибленої підготовки за спеціальностями. Викладач кафедри вищої математики та методики навчання математики Сергій Рудницький, відповідальний за організацію вільного вибору здобувачів освіти ознайомив студентів зі структурою заяв дисциплін вільного вибору, окреслив чіткі дати та назвав дедлайн написання та подачі заяв.