Практичний кейс: Geogebra в освіті

Освітяни тримають стрій. 20 грудня 2022 року на факультеті фізики, математики та інформатики відбувся науково-практичний міжкафедральний семінар “Використання системи GeoGebra під час підготовки майбутніх учителів фізики, математики та інформатики”.

Організаторами семінару були викладачі кафедри вищої математики та методики навчання: доцент Тетяна ПОЛІЩУК та викладач Сергій РУДНИЦЬКИЙ. Протягом семінару були представлені цікаві та актуальні доповіді з даної теми та велися жваві дискусії. Зокрема учасники обмінювалися досвідом проведення читаних дисциплін з використанням системи GeoGebra: розглянуто AR-технології пакету, його динамічні та технічні можливості. Також значну увагу викликали питання формування інформаційно-цифрової та дослідницької компетентності майбутніх вчителів математики, а також реалізації концепції STEM-освіти засобами GeoGebra.