Настановча конференція

06 березня 2023 року відбулася настановча конференція з навчальної (педагогічної) практики для здобувачів вищої освіти ІІІ курсу, ІІ курсу (т.н..  2р.10м.) та І курсу (т.н.  1р.10м.). Учасниками конференції стали студенти ОС «бакалавр» заочної форми навчання, які навчаються за освітньою програмою  Середня освіта (Математика. Інформатика). Заступник декана з практичної підготовки студентів Дарія Возносименко представила керівників груп та методистів, надала усім почергово слово для привітання та ознайомлення з вимогами і звітною документацією, яку мають підготувати студенти по закінченню практики. В ході конференції керівники практики Людмила Благодир та Дарія Возносименко презентували на платформі Moodle курс «Навчальна педагогічна практика», налаштували студентів на співпрацю та побажали отримання позитивного педагогічного досвіду на першому етапі практичної підготовки. Бажаємо нашим студентам належним чином виконати програму практики, одержати задоволення від роботи з дітьми та набути належного рівня практичної підготовки!