Відкрите заняття з "Математичного аналізу" 2023

14 березня 2023 року доцентом кафедри Тетяною Поліщук  проведено показове відкрите заняття з дисципліни «Метематичний аналіз»  для студентів  першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

На лекційному занятті були присутні здобувачі вищої освіти освітньо-професійних програм «Середня освіта (Математика. Інформатика)», "Середня освіта (Інформатика)" , "Середня освіта (Фізика. Інформатика)" та "Середня освіта (Фізика)".Заняття відвідали науково-педагогічні працівники кафедри  Людмила Благодир,  Дарія Возносименко, Галина Іщенко та Сергій Рудницький. В межах теми заняття «Прикладні застосування визначеного інтеграла: геометричний аспект»  студенти ознайомилися з застосуванням визначеного інтеграла до задач геометрії. Здобувачам освіти  було продемонстровано ряд прикладних задач вирішення яких стає можливим за допомогою теорії інтегрального числення. Варто зазначити, що лекційний матеріал презентувався двома мовами - українською та англійською.

Заняття пройшло в позитивній та дружній атмосфері!