Профорієнтаційна зустріч

Упродовж двох тижнів березня з 06 березня по 17 березня у викладачами кафедри було організовано низку зустрічей з випускниками ліцеїв 2023 року.

Зустрічі носили профорієнтаційний характер. До заходів приєдналися випускники Первомайського ліцею «Лідер», Монастирищенського ліцею-інтернат «Обдарованість» та ОЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит»». В ході заходів учасників було ознайомлено із особливостями вступної кампанії 2023 року, освітньо-професійними програмами, які реалізуються кафедрами факультету, особливостями освітнього процесу та матеріально-технічною базою факультету фізики, математики та інформатики. Сподіваємося, що учасники проведених зустрічей, поповнять лави студентів факультету фізики математики та інформатики, а університет стане «УНІВЕРСИТЕТОМ ЇХНЬОГО УСПІХУ».