Міжнародний день числа "π"

14 березня Міжнародний день числа "π", яке відзначають по всьому світу не тільки математики, а й усі, хто просто полюбляє цей предмет, адже цей день ще носить назву Міжнародний день математики!    У цей день на честь числа читають хвалебні промови, говорять про його роль у житті людства, грають в ігри, що починаються на "π", вирішують математичні ребуси.
Для студентів факультету фізики, математики та інформатики 16 березня 2023 року, проведено математичну вікторину присвячену найвідомішій математичній константі.  Здобувачі освіти ознайомилися із цікавими фактами  з історії числа "π", переглянули роботи студентів та викладачів, які взяли участь у флешмобі "Навколо числа "π"" та виконали інтерактивну вправу!