Стажування у Міжнародній літній школі „Introduction to Doctoral School of Exact Sciences”

З 27 березня 2023 року стартувала шоста Міжнародна літня  школа „Introduction to Doctoral School of Exact Sciences”. Навчання організовано Університетом імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща). До школи запрошено 30 учасників, молодих науковців та аспірантів із 18 університетів України. Кафедру вищої математики та методики навчання математики представляє доктор філософії, доцент, доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики  Дарія Возносименко.
Перший день розпочався із цікавих лекцій доктора Костянтина Мазура про Університет імені Адама Міцкевича, програми, школи, гранти для українських студентів, докторантів і викладачів.
Бажаємо учасникам  Міжнародної літньої  школи „Introduction to Doctoral School of Exact Sciences”
приємних вражень та продуктивної роботи впродовж навчання!!!