Спілкуємося із вступниками 2023!

Традиційно, викладачі кафедри проводять зустрічі зі вступниками 2023 року. Так, 30 березня 2023 року відбулася зустріч із випусниками  Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка Чернігівської обласної ради.

У ході зустрічі Оксана Жмуд ознайомила присутніх із особливостями вступної кампанії 2023 року, переліком спеціальностей за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти та матеріально-технічною базою факультету фізики, математики та інформатики.

Завідувач кафедри вищої математики та методики навчання математики, Тетяна Поліщук, ознайомила присутніх із освітньо-професійними програмами, які реалізуються кафедрою та особливостями освітнього процесу. Сподіваємося, що учасники проведеної зустрічі, поповнять лави студентів факультету фізики математики та інформатики, а університет стане «УНІВЕРСИТЕТОМ ЇХНЬОГО УСПІХУ».