Година спілкування із випусниками 2023 року!

Вкотре, викладачі кафедри проводять зустрічі із випусниками закладів фахової передвищої освіти 2023.

Так, 12 квітня 2023 року відбулася чергова зустріч із випусниками коледжів, а саме здобувачами вищої освіти Прилуцького технічного фахового коледжу Чернігівської обласної ради освітньо-професійних програм спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія.

У ході зустрічі Оксана Жмуд ознайомила присутніх із особливостями вступної кампанії 2023 року, переліком спеціальностей за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти та матеріально-технічною базою факультету фізики, математики та інформатики.

Завідувач кафедри вищої математики та методики навчання математики, Тетяна Поліщук, ознайомила присутніх із освітньо-професійними програмами, які реалізуються кафедрою та особливостями освітнього процесу. Сподіваємося, що учасники проведеної зустрічі, поповнять лави студентів факультету фізики математики та інформатики, а університет стане «УНІВЕРСИТЕТОМ ЇХНЬОГО УСПІХУ».