Розважаючись навчаємось - батл «Відтінки фінансів»

12 квітня 2023 студенти освітньої програми Середня освіта (Математика. Інформатика) Тетяна Ісько, Максим Снігур та бібліотекар ЦДБ міста Умані Валентина Андрієвська провели з учнями восьмих класів Уманської міської гімназії № 11 батл «Відтінки фінансів».

Захід проходив в рамках Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week). Метою щорічної міжнародної освітньої кампанії є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді. Офіційна тема Global Money Week у 2023 році «Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє».

Фінансова обізнаність починається з різнокольорових папірців і дзвінких монет у грі. Дві команди завзято конкурували за фінансовий добробут, наповнюючи свої скарбнички «монетами». Оцінювала гру: рефері Валентина Андрієвська.

Учасники заходу отримали позитивні емоції та нагороди.